Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Застережені заходи при роботі із засобом. Загальні застереження при роботі із засобом.

4. ЗАСТЕРЕЖНІ ЗАХОДИ ПРИ РОБОТІ ІЗ ЗАСОБОМ

4.1. Загальні застереження при роботі із засобом. До роботи із засобом не допускаються особи молодше 18 років та з алергічними захворюваннями. При роботі із засобом слід дотримуватись правил гігієни, забороняється палити, пити, вживати їжу. При проведенні дезінфекції слід уникати розбризкування та потрапляння засобу в очі та на шкіру. Після роботи слід вимити обличчя та руки водою з милом. Забруднений одяг зняти та випрати.

4.2. Застережні заходи при приготуванні робочих розчинів. Роботи з приготування робочих розчинів слід проводити у захисному одязі, захищаючи шкіру рук рукавичками, очі – захисними окулярами, уникаючи попадання засобу в очі та на шкіру.

4.3. Застережні заходи в умовах застосування засобу для обробки окремих об'єктів. До роботи із дезінфекційним засобом тимчасово не допускаються особи, що мають ушкодження шкіри у вигляді подряпин, ран та подразнення на відкритих ділянках тіла, які доступні для дезінфекційного засобу або його робочих розчинів. Ємності із зануреними виробами під час дезінфекції повинні бути щільно закриті кришками. Обробку поверхонь в приміщеннях методом протирання можна проводити без засобів індивідуального захисту органів дихання і в присутності людей. Роботи з використанням робочих розчинів засобу методом зрошення потрібно виконувати з дотриманням заходів особистої безпеки, які забезпечують захист органів дихання, шкіри та очей – у захисному одязі (халат, шапочка, гумові рукавички), у захисних окулярах з боковим захистом чи моноблоці, у респіраторі типу РУ – 60 М, РПГ – 67 з патроном марки «А». Обробку проводити за відсутності людей.

4.4. Методи утилізації засобу. Некондиційні партії засобу АНІОСУРФ ПРЕМІУМ НПК та партії з терміном придатності, що закінчився, підлягають поверненню постачальнику для подальшої утилізації. Відпрацьовані робочі розчини засобу зливають у каналізацію. При проливанні робочих розчинів засобу необхідно зібрати їх та злити в каналізацію. При проливанні концентрату засобу необхідно адсорбувати його речовиною, що утримує рідину (пісок, земля, вермикуліт, діатоміт) і направити на утилізацію. Залишки засобу змити великою кількістю води та насухо протерти. Роботи з прибирання засобу необхідно виконувати з дотриманням вимог особистої безпеки, які забезпечують захист органів дихання, шкіри та очей. Не допускати потрапляння нерозбавленого продукту в стічні поверхневі чи підземні води і в каналізацію!

5. ОЗНАКИ ГОСТРОГО ОТРУЄННЯ. ЗАХОДИ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ОТРУЄННІ.

5.1. Ознаки гострого отруєння. При недотриманні застережних заходів при роботі із засобом можливі місцеві подразнювальні реакції.

5.2. Заходи першої допомоги при гострому (респіраторному) отруєнні засобом. При випадковому ураженні дихальних шляхів (першіння в горлі, кашель, утруднене дихання) потерпілого потрібно вивести на свіже повітря, чи у добре провітрене приміщення. Рот і носоглотку прополоскати водою. За необхідності звернутися до лікаря.

5.3. Заходи першої допомоги при попаданні засобу в очі. При випадковому потраплянні засобу в очі необхідно негайно промити їх чистою водою протягом 15 хвилин, тримаючи очі відкритими, попередньо знявши контактні лінзи, якщо такі є. За необхідності звернутися до лікаря.

5.4. Заходи першої допомоги при попаданні засобу на шкіру. При випадковому потраплянні засобу на шкіру необхідно промити уражену ділянку шкіри проточною водою. При потраплянні засобу на робочий одяг необхідно негайно зняти його, а ділянку шкіри під одягом ретельно промити проточною водою, забруднений одяг випрати перед повторним застосуванням. 5.5. Заходи першої допомоги при попаданні засобу в шлунок. При випадковому потраплянні засобу у шлунок, потерпілому необхідно негайно прополоскати рот, не ковтаючи воду для полоскання. Блювоту не викликати! За необхідності звернутися до лікаря, показати лікарю етикетку.

5.6. Якщо можливо вказати специфічні антидоти засобу. Специфічних антидотів немає.

6. ПАКУВАННЯ. ТРАНСПОРТУВАННЯ. ЗБЕРІГАННЯ.

6.1. Пакування засобу. Засіб АНІОСУРФ ПРЕМІУМ НПК випускають у дозованих пакетиках по 20 мл, у дозованих пакетиках по 20 мл №500, у дозованих пакетиках по 20 мл №500 in bulk, пластикових флаконах на 1 л з дозуючим пристроєм на 20 мл, пластикових флаконах на 1 л з дозуючим пристроєм на 20 мл №12, пластикових флаконах на 1 л з дозуючим пристроєм на 20 мл №12 in bulk, каністрах на 5 л , каністрах на 5 л №4, каністрах на 5 л №4 in bulk, каністрах на 5 л з дозатором на 20 мл, каністрах на 5 л з дозатором на 20 мл №4, каністрах на 5 л №4 з одним дозатором на 20 мл – комплект, пластикових діжках на 200 л in bulk, контейнерах на 1000 л in bulk. За домовленістю з виробником асортимент пакування може бути змінений або доповнений.

6.2. Умови транспортування засобу. Транспортування засобу здійснюють усіма видами транспорту згідно з правилами перевезення вантажів відповідної категорії.

6.3. Термін та умови зберігання засобу. Термін придатності засобу АНІОСУРФ ПРЕМІУМ НПК пакованого у: флаконах і каністрах – 2 роки з дати виготовлення, дозованих пакетиках – 18 місяців з дати виготовлення. Зберігати в оригінальній упаковці у приміщеннях, які добре провітрюються, при температурі від +5°С до +35°С в недоступних для дітей місцях. Уникати замороження. Забороняється використання засобу після закінчення терміну придатності.

Система Orphus

Другие статьи

Антисептична обробка рук медичного персоналу.

Відомо, що шкіра людини виконує ряд надзвичайно важливих функцій, однією з яких є захист від впливу шкідливих факторів навколишнього середовища. Шкіра, а особливо шкіра рук, постійно заселена мікроорганізмами. Інтактна (неушкоджена) шкіра людини, навіть старанно вимита, колонізована мікроорганізмами, які можуть бути різними

Дезинфицирующие средства Durr - защита от инфекций.

Инфекция окружает человека во всех обстоятельствах жизни, вирусы, бактерии и грибок подстерегают нас везде. В стоматологических кабинетах и лабораториях особенно высокая концентрация, из-за частого контакта

Класифікація дезінфектантів та характеристика різних груп дезинфікуючих засобів.

Композиційні препарати на основі різних класів хімічних сполук.
Вказаними групами препаратів не вичерпуються хімічні дезінфікуючі засоби, однак не всі хімічні сполуки, що

Антисептические средства в стоматологии.

Антисептики и дезинфицирующие средства антибактери­альные препараты, не обладающие избирательностью действия. Антисептики наносят местно на покровные ткани и раневые поверхности при лечении

Порядок проведення генерального прибирання. Часть 2.

Після закінчення дезінфекції вимити руки, надягти чистий стерильний халат, головний убір, маску, рукавиці і протерти дезінфекційним розчином взуття.

Методи контролю якості засобу. Аніосурф преміум НПК.

Засіб АНІОСУРФ ПРЕМІУМ НПК контролюють у відповідності до специфікації за показниками, що зазначені в таблиці 8.