Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Характеристика дезінфікуючих засобів. Спиртовмісні препарати.

Спиртовмісні препарати містять в якості АДР одно - і багатоатомні спирти. (Аеродезін 2000, Мікроцид Ліквід, Деконекс Соларсепт ін.).
Антимікробна активність спиртів пов'язана з їх коагулюючою дією на мікробну клітину та здатністю змінювати поверхневе натягання. У результаті цього спирт проникає, до мікробної клітини, віднімає у неї воду і згортає білки. Антимікробна активність спиртів зростає по мірі зростання маси їх молекули (тобто етиловий спитр більш активний за метиловий, а пропиловий - активніший за етиловий) і збільшення температури робочих розчинів. Максимально антимікробні властивості спиртів виявляються у 70% спиртів. Застосовувати спирти більшої концентрації недоцільно, оскільки вони швидко зі згортають. білок и не проникають у мікробну клітину. Спирти належать до З - 4 класу небезпеки. Мають відносно швидку дію. Активні проти бактерій, у т.ч. мікобактерій туберкульозу, вірусів у т.ч. вірусів гепатиту В і СНІДу, грибків. (Виключення становить ізопропіл, який не має активності проти простих (.гідрофільних) ентеровірусів). У мікроорганізмів не утворюються резистентні форми при тривалому використанні препаратів цієї групи. Не активні проти спор. Можуть ушкоджувати покриття, що є нестійким до дії спиртів та розчинників. Спирти є головною діючою речовиною в антисептиках, тобто препаратах для обробки шкіри, і входять до складу деяких комплексних деззасобів.
Переваги:
-    широкий спектр антимікробної дії;
-    екологічно безпечні;
-    швидкість дії;
-    відсутність остаточного хімічного ефекту, не залишає плям;
-    не залишає осаду після випаровування.
Недоліки:
-    можлива фіксація органічних забруднень;
-    легка займистість;
-    тривалий контакт приводить до розбухання та підвищення твердості пластика, гуми та подальшому псуванню цих матеріалів;
-    інактивуються органічними матеріалами;
-    швидко випаровуються, через що знижується концентрація. Це також робить неможливим тривалий контакт об’єктів з дезінфектантом, якщо вони не занурені в спиртові розчини.

 
Система Orphus

Другие статьи

Европейский стандарт обработки рук, EN-1500

Снимаются с рук все украшения, часы, поскольку они затрудняют удаление микроорганизмов. Руки намыливаются, затем ополаскиваются тёплой проточной водой и всё повторяется сначала. Каждое движение повторяется не менее 5 раз. Обработка рук осуществляется в течение 30 секунд - 1 минуты.

Медицинский осмотр работников – важная составляющая национальной системы здравоохранения.

Законодательством Украины согласно международным требованиям (Директива Совета ЕЭС 89/391 от 12 июня 1989 г

Хлорактивні препарати першого, другого, третього покоління.

Хлорактивні препарати першого покоління (хлорне вапно, гіпохлоріти кальцію, натрію, Неохлор ). Антимікробна активність пов’язана з утворенням у водних розчинах хлорнуватистої кислоти, що також

Гигиена рук - составная часть стратегии профилактики нозокомиальных инфекций.

Медицинские эксперты подсчитали, что ежегодно только в одной Германии почти миллион пациентов, посещающие клиники, инфицируются в них внутрибольничными инфекциями. Это опасная тенденция!
Несмотря на техническую оснащенность, в медицинe, как и прежде, руки представляют риск №1 переноса инфекции, 80% инфекции передается руками!

Загальні поняття про дезінфекція методи і способи дезінфекції.

Дезінфекція (від франц. des - від’ємна приставка та лат. infection - інфекція) - це процес знищення патогенних (хвороботворних) мікроорганізмів в оточуючому людину середовищі.. Дезінфекція, або знезаражування, має на

Антисептические средства в стоматологии. Галогеносодержащие препараты.

К галогеносодержащим препаратам относят препараты йода и хлора, содержащие элиментарные галогены или освобождающие их. Они действуют на основные ферментные системы микроорганизмов, вызывают денатурацию белка