Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Характеристика дезінфікуючих засобів. Спиртовмісні препарати.

Спиртовмісні препарати містять в якості АДР одно - і багатоатомні спирти. (Аеродезін 2000, Мікроцид Ліквід, Деконекс Соларсепт ін.).
Антимікробна активність спиртів пов'язана з їх коагулюючою дією на мікробну клітину та здатністю змінювати поверхневе натягання. У результаті цього спирт проникає, до мікробної клітини, віднімає у неї воду і згортає білки. Антимікробна активність спиртів зростає по мірі зростання маси їх молекули (тобто етиловий спитр більш активний за метиловий, а пропиловий - активніший за етиловий) і збільшення температури робочих розчинів. Максимально антимікробні властивості спиртів виявляються у 70% спиртів. Застосовувати спирти більшої концентрації недоцільно, оскільки вони швидко зі згортають. білок и не проникають у мікробну клітину. Спирти належать до З - 4 класу небезпеки. Мають відносно швидку дію. Активні проти бактерій, у т.ч. мікобактерій туберкульозу, вірусів у т.ч. вірусів гепатиту В і СНІДу, грибків. (Виключення становить ізопропіл, який не має активності проти простих (.гідрофільних) ентеровірусів). У мікроорганізмів не утворюються резистентні форми при тривалому використанні препаратів цієї групи. Не активні проти спор. Можуть ушкоджувати покриття, що є нестійким до дії спиртів та розчинників. Спирти є головною діючою речовиною в антисептиках, тобто препаратах для обробки шкіри, і входять до складу деяких комплексних деззасобів.
Переваги:
-    широкий спектр антимікробної дії;
-    екологічно безпечні;
-    швидкість дії;
-    відсутність остаточного хімічного ефекту, не залишає плям;
-    не залишає осаду після випаровування.
Недоліки:
-    можлива фіксація органічних забруднень;
-    легка займистість;
-    тривалий контакт приводить до розбухання та підвищення твердості пластика, гуми та подальшому псуванню цих матеріалів;
-    інактивуються органічними матеріалами;
-    швидко випаровуються, через що знижується концентрація. Це також робить неможливим тривалий контакт об’єктів з дезінфектантом, якщо вони не занурені в спиртові розчини.

 
Система Orphus

Другие статьи

Профилактика перекрестного инфицирования.

Для предотвращения перекрестного инфицирования все работы, отправляющиеся в зуботехническую лабораторию, должны быть продезинфицированы (что обозначается специальной маркировкой). Аналогично всю работу, получаемую

Инструктаж работников по безопасным приемам и методам работы

Извлечение из Приложения № 5 к приказу Министерства здравоохранения СССР от 30.08.82 г. № 862 «Инструкция о проведении инструктажа по безопасным приемам и методам работы в учреждениях, предприятиях н организациях системы Министерства здравоохранения СССР».

Биодеитии — новый биоактивный цемент для прямого покрытия пульпы.

На протяжении многих десятилетий гидроксид кальция считался традиционным материалом, который сохранял витальность нульпы. Как было установлено и клинически, и гистологически, материал обеспечивал желаемый результат при непрямом и прямом покрытии пульпы, так как способствовал формированию третичного дентина.

Перелік препаратів аптечки для надання термінової медичної допомоги медичним працівникам та технічному персоналу.

Перелік наведено відповідно до Додатка 2 до пункту 1.8 Інструкції про порядок профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Міністерства

Дезінфекція різноманітних поверхонь.

Дезактін — високоефективний хлорвмісний засіб нового покоління, концентрат (робочі розчини від 0,1 %).
Терралін — композиційний безальдегідний препарат на основі ЧАСів та ароматичного спирту, концентрат (робочі розчини від 0,05%).

Характеристика дезінфікуючих засобів. ГАЛОЇДОВМІСНІ сполуки

Для препаратів цієї підгрупи притаманна висока мікробна активність: бактерицидна, туберкулоцидна, віруліцидна, фунгіцидна, спороцидна.. Агресивність по відношенню до металів, тканин та інших матеріалів