Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Узловой шов.Показания

Узловые швы чаще всего используют в следующих ситуациях:

1. Вертикальные разрезы.

2. Область бугров и ретромолярная область.

3. Методики костной регенерации с направленной тканевой регенерацией или без нее.

4. Лоскут Видмана, открытый кюретаж, несмещенные лоскуты, апикально смещенный лоскут при необходимости достижения максимального интерпроксимального закрытия раны.

5. Области адентии.

6. Расщепленный (слизистый) лоскут.

7. Внутрикостные имплантаты.

Четыре наиболее часто используемых узловых шва:

1. Простой, прямой или петлевой

2. Восьмерка

3. Вертикальный или горизонтальный матрацный

4. Интерстициальный сосочковый

Система Orphus

Другие статьи

Переломи верхньої щелепи.

Перелом верхньої щелепи у дітей бувають дуже рідко і є наслідком транспортної травми. Класифікація переломів верхньої щелепи таж сама, що і у дорослих за Ле-Фором, але дуже рідко відповідає цим лініям, крім Ле-ФОР-І, коли відламаний альвеолярний паросток.

Карбункул. Воспалительные заболевания челюстню-лицевой области.

Карбункул — острый гнойно-воспалительный процесс кожи и подкожной жировой клетчатки, распространяющийся на несколько волосяных фолликулов, сальных желез.

Одонтогенні пухлини щелеп у дітей. Амелобластома у дітей,рентгенологічна картина, гістологія, лікування.

Рентгенологічна картина дуже варіабільна. Найбільш типовим є полікістозний варіант , який характеризується численними округлими та овальними осередками розрідження кісткової тканини — "мильна піна”, з чіткими контурами і локалізацією у ділянці кута та гілки щелепи.

Остеома. Остеоїд-Остеома.

На початку розвитку скарг немає, надалі в залежності від місця знаходження. Верхня щелепа: диплопія, важко дихати через відповідну полови¬ну носа; вилицева дуга: обмеження відкривання рота; нижня щелепа: невралгічний біль

Статистика, класифікація пухлин м’яких тканин ЩЛД у дітей

Пухлини у дітей здебільше дизонтогенетичного походження, тобто виникають внаслідок порушення генетичних програм внутрішньоклітинного поділу або процесу розвитку і диференціації зародка. Переважають доброякісні сполучнотканинні пухлини м'яких тканин обличчя (головним чином судинні новоутворення), аза ними (зачастотою виявлення)

Впроваджений вивих зубів.

Впроваджений вивих — це часткове чи повне проникнення кореня та коронки зуба в кістку тіла та альвеолярного паростка щелепи; частіше такий вивих зустрічається на верхньої щелепи у фронтальних зубах.