Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Угода. Між стоматологічною клінікою та пацієнтом про проведення операції імплантації з метою відновлення дефектів зубних рядів.

У Г О Д А
         Між стоматологічною клінікою
         та пацієнтом ____________________________________.
про проведення операції імплантації з метою
відновлення дефектів зубних рядів

1. Я отримав повну інформацію про метод стоматологічної імплантації і розумію мету й суть хірургічної процедури встановлення імплантат.
2. Я розумію, що якщо не проводити лікування, в результаті може наступити: атрофія кісткової тканини, запалення ясен, посилення рухомості зубів, що може призвести до необхідності їх видалення. Також можливе виникнення патології скроневонижньощелепного суглобу і, як наслідок, головного болю з іррадіацією в шию й м’язи обличчя, втомлюваність жувальних м’язів.
3. Після проведеного обстеження та встановлення діагнозу мені розповіли про альтернативні методи лікування, але я надаю перевагу імплантатам для відновлення наявних дефектів зубних рядів.
4. Зі мною детально з’ясовано терміни і об’єм втручань на кожний етап лікування.
5. Я знаю, що в разі потреби мені буде проведено додаткові лікувальні процедури або втручання (остеопластика, ….). З метою покращення умов для імплантації і досягнення потрібного результату.)
6. Я попереджений/а про можливі ускладнення, пов’язані як з проведенням самої операції , так і з проведенням анестезії та вживляння ліків, а саме: біль, набряк, заміна кольору слизової і шкіри обличчя в дільниці операції, заніміння зубів, губи, язика, підборіддя, щоки, попадання в верхньощелепну пазуху або нижньощелепний канал, довготривале загоєння, алергічні реакції та ін. Точний термін лікування не може бути визначений, а передбачуваний може змінюватись.
7. Мені пояснили, що в окремих випадах (5-6%) імплантати не приживаються й потребують реімплантації або видалення. У випадку видалення завжди можна повернутися до традиційних методів лікування.
8. Я попереджений/а, що паління, вживання алкоголю, цукру можуть негативно вплинути на процес приживлення імплантату і знизити ефект лікування. Я зобов’язуюсь дотримуватись всіх настанов мого лікаря по догляду за порожниною рота; регулярно відвідувати мого лікаря (перший рік – раз в 6 місяців, надалі – раз у рік, а при необхідності частіше) і виконувати всі його рекомендації; не керувати автомобілем та не працювати з іншими небезпечними апаратами протягом 24 годин після операції, до повного відновлення нормального самопочуття, після використання лікарських препаратів.
9. Я згоден на вид анестезії за вибором мого лікаря (провідникова, інфільтраційна, аплікаційна).
10. Я надав моєму лікареві всю необхідну інформацію про себе та всі необхідні результати лабораторних аналізів, а також методів функціонального дослідження і сповістив про всі наявні алергічні реакції на препарати, їжу, укуси комах, анестетики, хвороби крові, реакції ясен та шкіри, кровотечі та інші стани.
11. Я ознайомлений/а  з прейскурантом з прейскурантом цін на стоматологічні послуги, що надаються в клініці, погоджуюсь на проведення імплантації та пов’язані з нею заходи і зобов’язуюсь оплатити їх вартість. Я розумію, що під час і після процедури, операції та лікування, стан може змінюватись, тоді, на розсуд лікаря, для досягнення ефективного результату може бути назначена додаткова чи альтернативна терапія.
12. У випадку відторгнення імплантату на хірургічній стадії та відмови від реімплантації, клініка зобов’язується  повернути мені внесену суму за втрачений імплантат.
13. Гарантійний термін після проведення операції складає 3 (три) роки від дня встановлення імплантату, у випадку дотримання всіх перерахованих рекомендацій лікаря.
14. У випадку відмовлення від протезування в клініці, в подальшому клініка не несе відповідальність за термін служби імплантату.
 
Підпис лікаря______________________    Підпис пацієнта____________________


Підпис головного лікаря_____________________________

Дата____________________.

Система Orphus

Другие статьи

Анатомический риск в имплантологии.

Продолжая начатую тему "До того, как поставить имплант", хотелось бы отдать должное моему учителю, большому хирургу, Dr J.F.Tulasne, вспомнить проведенные вместе с ним многие годы в операционной, поблагодарить его за знания, которые он мне передал.

Инфекционный процесс в отдаленном периоде (поздний периимплантит).

Характерной особенностью околоимплантатной десны является не прикрепление (перпендикулярно расположенные коллагеновые волокна), а контакт мягкотканных структур (параллельно направленные волокна) с поверхностью остеоинтегриро-ванной искусственной опоры, в этой связи глубина зондирования около-имплантатной бороздки

Передопераційні інструкції.

Вам буде виконано операцію по встановленню імплантатів Вдягніться так, щоб відчути себе комфортно. Не використовуйте макіяж. Важливим є те, щоб Ви не прийшли голодні. Поснідайте, як завжди.

Этапы установки внутрикостных имплантатов.

Этапы установки внутрикостных имплантатов.

Современные материалы для изготовления имплантатов.

В мировой стоматологической практике одним из наиболее распространенных материалов, применяемых для изготовления стоматологических имплантатов, является титан и сплавы на его основе - ВТ1-00 и ВТ1-0, так называемый технический чистый титан.

Имплант, коронки или адгезивный мост?

Увы, фортуна иногда к нам поворачивается не той стороной  и в этот момент стоматолог сообщает вам что зуб, который вы так хотели сохранить придется удалить. И даже передовые методики лечения не могут помочь в данном конкретном случае. Понимая весь трагизм ситуации доктор вам предлагает различные варианты восстановления утраченного зуба. И пока ваш старый зубчик у вас во рту, вы уже начинаете выбирать среди вариантов.