Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Участь ЛОР-спеціалістів в реабілітації дітей з вродженими незрощеннями піднебіння.

У більшості дітей із наскрізним вродженим незрощенням губи і піднебіння деформовано ніс у вигляді сплощення крил носа, розширення присінку носа. У 41% таких хворих відмічені скривлення носової перегородки або аномалії її розвитку.

Відомо, що для формування правильної вимови необхідний певний об'єм резонансних порожнин. У хворих з незрощенням піднебіння резонансні порожнини збільшені, і тому спостерігається спільна гіпертрофія піднебінних і глоткових мигдаликів нижніх носових раковин, яка направлена на зменшення об'єму цих порожнин, тобто компенсаторна гіпертрофія.

Діти з такими дефектами щелепно-лицевої області повинні стояти на диспансерному обліку у ЛОР лікаря з самого народження. Не менш, ніж 2-3 рази на рік такі пацієнти проходять профілактичний огляд і приймають профілактичне лікування. Це - аерозольні інгаляції, електрофорези, озвучення мигдаликів, вдування в носові ходи різноманітних лікарських засобів, проведення бальнеологічних процедур та інше.

При загостренні хронічних захворювань проводиться повний курс протизапальної терапії, який застосовується при захворюванні. Особливу увагу необхідно приділити підвищенню захисних сил організму. З великою обережністю необхідно відноситися до тонзилектомії та аденектомії у дітей з вродженими незрощеннями губи і піднебіння. Враховуючи те, що збільшення мигдаликів і розростання аденоїдної тканини є компенсаторною реакцією та має безпосереднє відношення до функції піднебінно-глоткового затвору, питання про проведення вказаних операцій повинно вирішуватися разом з щелепно-лицевим хірургом і логопедом.

Система Orphus

Другие статьи

Биорезорбируемые мембраны.

Идеальной является мембрана, которая обеспечивает условия для НТР и является биосовместимой и биодеградируемой. Исследования показали, что с этой целью с успехом могут быть использованы многие материалы: сетка из викрила (Vicryl mesh, Johnson & Johnson); периоген (Periogen); коллаген I типа (Perio-Barrier); оксидированная целлюлозная сетка

Остеобластокластома. Клініка, діагностика, методи лікування.

Остеобластокластома — пухлина, що походить з кісткової тканини. Напочатку розвитку пухлини скарг у дитини немає. Інколи може рано з'являтися біль в зубах, що знаходяться в пухлині; по мірі росту пухлини ускладнюється відкривання рота (якщо вона знаходиться біля суглобу), з’являється біль при жуванні.

Узловой шов.Показания

Вертикальные разрезы.Область бугров и ретромолярная область.Методики костной регенерации с направленной тканевой регенерацией или без нее.Лоскут Видмана, открытый кюретаж, несмещенные лоскуты, апикально смещенный лоскут при необходимости достижения максимального интерпроксимального закрытия раны

Аспирационная пневмония. Воспалительные заболевания челюстню-лицевой области.

Аспирационная пневмония — воспаление легких, возникающее в результате аспирации зуба, части протеза, оттискной массы и других инородных тел, биологических жидкостей (слюна, кровь), рвотных масс, гнойного отделяемого из ран челюстно-лицевой области у раненых и оперированных больных.

Повний вивих.

При цьому виді травми зуб втрачає всі зв'язки з альвеолою та м'якими тканинами (відбувається розрив тканин періодонту, циркулярної зв'язки) і набуває вільності. Частіше уражаються центральні різці верхньої щелепи.

Одонтогенні та неодонтогенні лімфаденіти щелепно-лицевої ділянки.

Слід пам’ятати, що гострий серозний лімфаденіт у дітей, особливо молодшого віку, дуже швидко (через 2-3 дні) переходить у гнійну форму.
Якщо серозне запалення не переходить у гнійний процес, то вузли зменшуються у розмірах, болючість їх зникає. Впродовж кількох тижнів (2-3) вони набувають свою звичайну форму та консистенцію.