Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Схема лікування дітей з полікістомою щелепно-лицевої ділянки.

На першому етапі проводиться корекція білкового обміну відомими методами, за показаннями, особліиво у дітей до 1 року із лімфангіомами поширеної локалізації; показників червоної крові — при анеміях; дослідження системи згортання крові, виявлення коагулопатій.

Другий етап — хірургічне втручання у вигляді етапних цистотомій або цистектомій. Цистотомії з тривалим дренуванням ран проводяться у маленьких дітей з обтяженим соматичним станом, при великих розмірах пухлин, з локалізацією в ділянці шиї, дна порожнини рота. У дітей цистектомії частіше роблять при однокамерних кістах з локалізацією новоутворення в топографо-анатомічно безпечних місцях, добре доступних для хірургічного втручання. В деяких випадках поєднують цистотоміюз цистектомією та подальшим тривалим дренуванням порожнин через рану, промиванням її антисептиками, димексидом.

Чим менша дитина, тим частіше використовують щадячи методики втручань. Післяопераційний період у дітей небезпечний ранніми і пізніми ускладненнями. Одним із важких ранніх ускладнень є геморагія з усієї поверхні рани, що характерне для ДВЗ синдрому (диссеміноване внутрішньосудинне згортання), генез якого і досі залишається суперечливим. В останній час це ускладнення стало зустрічатись частіше, особливо в групі дітей з судинними пухлинами.

Прогноз в таких випадках, як правило, несприятливий. В пізньому післяопераційному періоді в пухлині можуть виникати запальні явища. Гнійний вміст у кістах зустрічається рідко, не має розплавлення строми пухлини та оточуючих м”яких тканин. Навколо кіст лімфангіоми утворюються ділянки фіброзу і гіалінозу. Це пов’язано з високим місцевим тканинним імунобіологічним захистом, зумовленим наявністю великої кількості лімфоїдних утворень.

Система Orphus

Другие статьи

Врожденные дефекты и деформации носа.

Седловидное западение спинки носа может локализоваться только в костной или перепончатой части перегородки или одновременно в обоих. Для западения в костном отделе носа обычно характерно широкое расположение лобных отростков верхних челюстей и уплощение носовых костей, угол соединения которых равен приблизительно 170°.

Несудинні доброякісні пухлини м’яких тканин. Міксома, ліпома.

Міксома (myxoma, від грец. туха — слиз, син. Myxoblastoma) - це пухлина, яка розвивається із сполучної тканини і утримує в собі багато слизу. Дуже рідко зустрічається у дітей, а якщо розвивається, то у віці 6-10 років. Має гладку поверхню, еластичну консистенцію, тонку фіброзну капсулу.

Еозинофільна гранульома.

Еозинофільна гранульома — хвороба Таратинова, яка разом з хворобою Леттера - Зиве, Хенда - Шюллера- Крістчена - є ретикулогістіоцитозами. В основі цих захворювань лежить гіперплазія ретикулоендотелія з вторинним порушенням ліпідного обміну та відкладанням жиру в клітинах.

Остеобластокластома. Клініка, діагностика, методи лікування.

Остеобластокластома — пухлина, що походить з кісткової тканини. Напочатку розвитку пухлини скарг у дитини немає. Інколи може рано з'являтися біль в зубах, що знаходяться в пухлині; по мірі росту пухлини ускладнюється відкривання рота (якщо вона знаходиться біля суглобу), з’являється біль при жуванні.

Клініка, діагностика пухлин м'яких тканин у дітей.

Клініка, діагностика пухлин м'яких тканин у дітей.

Дефекты области рта.

Дефекты и деформация губ могут возникать вследствие случайной травмы, оперативного вмешательства (по поводу врожденного дефекта, новообразования,свежей травмы, воспаления), перенесенного специфического (сифилис, красная волчанка, сибирская язва и др.) и неспецифического (нома, карбункул, фурункул, флегмона) воспалений.