Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Порядок проведення генерального прибирання. Часть 2.

II етап

1. Після закінчення дезінфекції вимити руки, надягти чистий стерильний халат, головний убір, маску, рукавиці і протерти дезінфекційним розчином взуття.

2. Продезінфіковані посудини для оброблення меблів і стін ополоснути, а потім заповнити водопровідною водою. Чистою ганчіркою для оброблення меблів і стін, змоченою водопровідною водою, відмити всі поверхні в тій самій послідовності, що і під час нанесення дезінфекційного розчину.

3. Шибки з внутрішньої сторони, а також інші скляні поверхні і дзеркала після видалення дезінфекційного розчину витерти насухо і відполірувати.

4. В останню чергу чистою ганчіркою, змоченою водопровідною водою у відрі для миття підлоги, вимити підлогу.

5. Після закінчення генерального прибирання провести знезараження повітря бактерицидною лампою протягом двох годин.

6. Провести знезараження інвентарю для прибирання, ганчірок для миття підлоги дезінфекційним розчином (час дезінфекції вказано в інструкції із застосування дезінфекційного засобу). Після закінчення дезінфекції інвентар для прибирання і ганчірки для миття підлоги ополоснути і висушити. Після чого ганчірки слід випрати.

7. Зняти спецодяг і скласти його в мішок.

8. Зробити запис в Журналі обліку проведення генеральних прибирань/заключної дезінфекцій, в Журналі реєстрації роботи бактерицидних ламп, чітко і розбірливо заповнивши всі графи.*

9. При незадовільних результатах посіву повітря і змивів з об’єктів зовнішнього середовища в приміщенні провести генеральне прибирання поза графіком, зробивши запис про це у відповідному журналі.

10. Перед настанням осінньо-зимового сезону генеральне прибирання має передбачати обов’язкове миття шибок з обох сторін і перевірку щільності закриття рам.

Вимоги до медичного персоналу

1. Медичний персонал, що здійснює прибирання приміщень, повинен проходити попередній і періодичний (раз на рік) медичні огляди. Осіб, у яких є підвищена чутливість до хімічних речовин, що використовуються під час прибирання приміщень, від роботи усувають.

2. До роботи допускають осіб не молодше 18 років, які пройшли відповідний інструктаж щодо функціональних обов’язків, охорони праці, запобіжних заходів під час роботи з дезінфекційними та мийними засобами.

3. Медичний персонал, що здійснює прибирання приміщень, повинен знати правила надання першої медичної допомоги при отруєнні дезінфекційними засобами. У кожному відділенні мають бути аптечки для надання такої допомоги.

4. Після закінчення робіт слід провести гігієнічне оброблення рук.

* Кожне генеральне прибирання слід фіксувати в Журналі обліку проведення генеральних прибирань/заключної дезінфекції, вказуючи фактичну і заплановану дату проведення; режим оброблення поверхонь (бактерійний; противірусний; що забезпечує знищення бактерій, вірусів, грибів; що забезпечує знищення туберкульозної палички); найменування і концентрацію дезінфекційного засобу, час експозиції, а також прізвище працівника, що здійснив генеральне прибирання. Запис необхідно завірити особистим підписом працівника, що здійснив генеральне прибирання. У спеціальному журналі слід зареєструвати час роботи бактерицидних ламп.

Система Orphus

Другие статьи

Перевірки санітарно-епідеміологічного режиму з метою профілактики зараження медичного персоналу ВІЛ.

На сьогодні в Україні немає лікувально-профілактичного закладу (ЛПЗ), який не надавав би медичну допомогу — при пологах, оперативному лікуванні, вакцинації, стоматологічних послугах тощо — ВІЛ-позитивним пацієнтам. Діяльність медичного працівника так чи так пов’язана з можливістю контактування з інфікованими матеріалами — кров’ю, виділеннями

Ефективне застосування хімічних дезінфікуючих засобів.

Більш ефективна дія дезінфікуючих засобів, що використовуються у вигляді водних розчинів, обумовлена тим, що дрібні частки рідини, що містять діючу речовину, легко і швидко адсорбуються

Обработка рук медицинского персонала.
Стериллиум классик пур (Sterillium classic pur) или Стериллиум гель (Sterillium Comfort Gel)

Правильная и своевременная обработка рук является залогом безопасности медицинского персонала и пациентов. Обработка рук делится на три уровня: 1. Бытовой уровень (механическая обработка рук). 2. Гигиенический уровень (обработка рук с применением кожных антисептиков, например Стериллиум классик

Характеристика дезінфікуючих засобів. Спиртовмісні препарати.

Спиртовмісні препарати містять в якості АДР одно - і багатоатомні спирти. (Аеродезін 2000, Мікроцид Ліквід, Деконекс Соларсепт ін.).
Антимікробна активність спиртів пов'язана

Застережені заходи при роботі із засобом. Загальні застереження при роботі із засобом.

Застережені заходи при роботі із засобом. Загальні застереження при роботі із засобом.

Антисептики в стоматологии. Разные антисептические средства.

Гексэтидин (гексорал*, стоматидин*) - антисептическое, противогрибковое, гемостатическое, болеутоляющее, обволакивающее, дезодорирующее средство. Длительность действия - 10-12 ч.