Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Порядок проведення генерального прибирання. Часть 2.

II етап

1. Після закінчення дезінфекції вимити руки, надягти чистий стерильний халат, головний убір, маску, рукавиці і протерти дезінфекційним розчином взуття.

2. Продезінфіковані посудини для оброблення меблів і стін ополоснути, а потім заповнити водопровідною водою. Чистою ганчіркою для оброблення меблів і стін, змоченою водопровідною водою, відмити всі поверхні в тій самій послідовності, що і під час нанесення дезінфекційного розчину.

3. Шибки з внутрішньої сторони, а також інші скляні поверхні і дзеркала після видалення дезінфекційного розчину витерти насухо і відполірувати.

4. В останню чергу чистою ганчіркою, змоченою водопровідною водою у відрі для миття підлоги, вимити підлогу.

5. Після закінчення генерального прибирання провести знезараження повітря бактерицидною лампою протягом двох годин.

6. Провести знезараження інвентарю для прибирання, ганчірок для миття підлоги дезінфекційним розчином (час дезінфекції вказано в інструкції із застосування дезінфекційного засобу). Після закінчення дезінфекції інвентар для прибирання і ганчірки для миття підлоги ополоснути і висушити. Після чого ганчірки слід випрати.

7. Зняти спецодяг і скласти його в мішок.

8. Зробити запис в Журналі обліку проведення генеральних прибирань/заключної дезінфекцій, в Журналі реєстрації роботи бактерицидних ламп, чітко і розбірливо заповнивши всі графи.*

9. При незадовільних результатах посіву повітря і змивів з об’єктів зовнішнього середовища в приміщенні провести генеральне прибирання поза графіком, зробивши запис про це у відповідному журналі.

10. Перед настанням осінньо-зимового сезону генеральне прибирання має передбачати обов’язкове миття шибок з обох сторін і перевірку щільності закриття рам.

Вимоги до медичного персоналу

1. Медичний персонал, що здійснює прибирання приміщень, повинен проходити попередній і періодичний (раз на рік) медичні огляди. Осіб, у яких є підвищена чутливість до хімічних речовин, що використовуються під час прибирання приміщень, від роботи усувають.

2. До роботи допускають осіб не молодше 18 років, які пройшли відповідний інструктаж щодо функціональних обов’язків, охорони праці, запобіжних заходів під час роботи з дезінфекційними та мийними засобами.

3. Медичний персонал, що здійснює прибирання приміщень, повинен знати правила надання першої медичної допомоги при отруєнні дезінфекційними засобами. У кожному відділенні мають бути аптечки для надання такої допомоги.

4. Після закінчення робіт слід провести гігієнічне оброблення рук.

* Кожне генеральне прибирання слід фіксувати в Журналі обліку проведення генеральних прибирань/заключної дезінфекції, вказуючи фактичну і заплановану дату проведення; режим оброблення поверхонь (бактерійний; противірусний; що забезпечує знищення бактерій, вірусів, грибів; що забезпечує знищення туберкульозної палички); найменування і концентрацію дезінфекційного засобу, час експозиції, а також прізвище працівника, що здійснив генеральне прибирання. Запис необхідно завірити особистим підписом працівника, що здійснив генеральне прибирання. У спеціальному журналі слід зареєструвати час роботи бактерицидних ламп.

Система Orphus

Другие статьи

Антисептики в стоматологии. Катионные детергенты.

Катионные детергенты (мирамистин*, этоний*) обладают высокой поверхностной активностью, накапливаются на поверхности раздела фаз, нарушают проницаемость клеточной оболочки и вызывают гибель

Класифікація дезінфектантів та характеристика різних груп дезинфікуючих засобів.

Композиційні препарати на основі різних класів хімічних сполук.
Вказаними групами препаратів не вичерпуються хімічні дезінфікуючі засоби, однак не всі хімічні сполуки, що

Побічна дія антисептиків на шкіру рук персоналу.

За даними різних досліджень, приблизно 25% сестринського персоналу відчувають симптоми та ознаки дерматиту з локалізацією на шкірі рук. Подразнення шкіри, пов'язане з використанням антисептичного мила, може бути зумовлене як антимікробною речовиною, що входить до його складу, так й іншими компонентами. Ушкодження шкіри також призводить

Наказ про санітарно-протиепідемічний режим лікарської стоматологічної амбулаторії. Вимоги до особистої гігієни персоналу.

Медичний одяг і взуття видаються працівникам у відповідності до чинних норм.  Його зміна повинна  проводитися  не рідше 2 разів на тиждень

Требования к внутренней отделке помещений. Требования к размещению и устройству помещений стоматологических поликлиник, отделений, кабинетов и зуботехнических лабораторий

3.1. Все применяемые для внутренней отделки помещений материалы должны быть только из числа разрешенных М3 СССР для применения в строительстве.
3.2. Стены стоматологических кабинетов должны быть гладкими, без щелей. Все углы и места соединения стен, потолка и пола должны быть закругленными, без карнизов и украшений.

Биодентин – заместитель дентина. Biodentine Active Biosilicate Technology TM.

Биодентин в основном содержит тонкие дисперсные минеральные ингредиенты, не содержит мономера. Биодентин создает оптимальные условия для поддержания витальности пульпы благодаря плотному запечатыванию дентинных канальцев. Он гарантирует отсутствие постоперативной гиперчувствительности и долговременность сохранности реставрации живых зубов.