Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Післяопераційне ведення хворих, які перенесли операцію на губі. Масаж та міогімнастика.

Вправи, що стимулюють тонус і розвиток кругового м'язу в ділянці верхньої губи в ранньому періоді після хейлопластики проводяться матір'ю дитини. Тканини верхньої губи легко масажуються пальцями: пощипуються, погладжуються, беруться в складку. Бажано ці вправи проводити до їжі. Враховуючи вік пацієнта вправи міогімнастики необхідно проводити у формі гри; при цьому необхідне поступово збільшувати навантаження. Проводити заняття міогімнастикою в комплексі з тепломасажем рекомендується кожен день.

Тепломасаж

Тепломасаж верхньої губи, який проводиться перед заняттями міогімнастикою сприяє підвищенню притоку крові, і таким чином, поліпшує трофіку м'яких тканин верхньої губи. Він здійснюється за допомогою стандартних тепломасажерів, які застосовуються косметологами та випускаються вітчизняною промисловістю. Форма та розміри "дзеркала" тепломасажера значення не мають. Процедура проводиться кожен день, по 5-7 хвилин в ділянці верхньої губи: "дзеркало" пристрою плавно переміщується в горизонтальному напрямку, за круговим м'язом губ.

Вібраційний масаж

Застосування вібраційного масажу базується на тому, що короткочасна низькочастотна вібрація з малою амплітудою справляє помітну стимулюючу дію на периферійні нервові закінчення, підвищує активність дихальних ферментів в тканинах, рівень окислювальних процесів в тканинах та підвищує проникливість клітинних мембран, поліпшуючи циклічність органічних рідин посудинах, і, таким чином, прискорюючи та нормалізуючи обмінні процеси, покращуючи трофіку тканин. Масаж сприяє регенерації кісткової тканини.

Вібраційний масаж здійснюється за допомогою електромасаж ера ВМ-1 ПС. Параметри, які використовуються в роботі: частота коливань - 50 Гц, амплітуда коливань- 0,11-0,6 мм. Масаж м'яких тканин проводиться за допомогою стандартних насадок, наявних в комплекті електромасажеру. Прилад можна придбати в магазинах галантерейторгу і процедури здійснювати вдома, що значно економить час та спрощує стерилізацію насадок. Верхня губа масажується за допомогою круглої м'якої насадки протягом 3-5 хвилин кілька разів на день. Вроджені незрощення верхньої губи супроводжуються деформацією носа.

Підчас первинної хейлопластики деформація кінчика носа усувається частково, тому після операції бажано виготовити вкладку у ніс. Найбільш зручним матеріалом для одержання відбитку зовнішнього носового ходу є розм'якшений віск.

Восковий відбиток гіпсують в кільце, відливають штамп з мелот-металу та виготовляють целулоїдну вкладку на адапті. Целулоїдна вкладка має ряд переваг порівняно з пластмасовою. Стінки такої вкладки більш тонкі, що дозволяє максимально використовувати об'єм носового ходу; матеріал що використовується достатньо жорсткий, добре підтримує крило носа, індиферентний, не подразнює слизову оболонку носа. Застосування вкладок сприяє усуненню деяких елементів вторинної деформації основи та кінчика носа.

Система Orphus

Другие статьи

Врожденные дефекты и деформации носа.

Седловидное западение спинки носа может локализоваться только в костной или перепончатой части перегородки или одновременно в обоих. Для западения в костном отделе носа обычно характерно широкое расположение лобных отростков верхних челюстей и уплощение носовых костей, угол соединения которых равен приблизительно 170°.

Післяопераційне ведення хворих, які перенесли операцію на губі.

У ранньому післяопераційному періоді особливу увагу слід приділити налагодженню ритмічного та вільного дихання у дитини. Особливо це стосується тих випадків, коли хейлопластика проводилась при широких одно- та двосторонніх незрощеннях.

Абсцесс. Воспалительные заболевания челюстню-лицевой области. Часть 2.

Границы области: верхняя — подбородочно-губная складка, нижняя — край тела нижней челюсти, боковые — вертикальные линии, проведенные вниз от углов рта. Об-ласть имеет послойную структуру. Кожа тонкая, у мужчин имеет волосяной покров, содержит потовые и сальные железы.

Клініка, діагностика пухлин м'яких тканин у дітей.

Клініка, діагностика пухлин м'яких тканин у дітей.

Остеома. Остеоїд-Остеома.

На початку розвитку скарг немає, надалі в залежності від місця знаходження. Верхня щелепа: диплопія, важко дихати через відповідну полови¬ну носа; вилицева дуга: обмеження відкривання рота; нижня щелепа: невралгічний біль

Логопедична допомога дітям з вродженими незрощеннями піднебіння.

Мета передопераційних занять логопеда з дітьми — не допускати утворення компенсаторних патологічних навичок. Необхідно також підготувати піднебінну завісу до піднебінно-глоткового змикання після операції, закріпити м'язові тканини глотки, піднебіння.