Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Післяопераційне ведення хворих, які перенесли операцію на губі. Масаж та міогімнастика.

Вправи, що стимулюють тонус і розвиток кругового м'язу в ділянці верхньої губи в ранньому періоді після хейлопластики проводяться матір'ю дитини. Тканини верхньої губи легко масажуються пальцями: пощипуються, погладжуються, беруться в складку. Бажано ці вправи проводити до їжі. Враховуючи вік пацієнта вправи міогімнастики необхідно проводити у формі гри; при цьому необхідне поступово збільшувати навантаження. Проводити заняття міогімнастикою в комплексі з тепломасажем рекомендується кожен день.

Тепломасаж

Тепломасаж верхньої губи, який проводиться перед заняттями міогімнастикою сприяє підвищенню притоку крові, і таким чином, поліпшує трофіку м'яких тканин верхньої губи. Він здійснюється за допомогою стандартних тепломасажерів, які застосовуються косметологами та випускаються вітчизняною промисловістю. Форма та розміри "дзеркала" тепломасажера значення не мають. Процедура проводиться кожен день, по 5-7 хвилин в ділянці верхньої губи: "дзеркало" пристрою плавно переміщується в горизонтальному напрямку, за круговим м'язом губ.

Вібраційний масаж

Застосування вібраційного масажу базується на тому, що короткочасна низькочастотна вібрація з малою амплітудою справляє помітну стимулюючу дію на периферійні нервові закінчення, підвищує активність дихальних ферментів в тканинах, рівень окислювальних процесів в тканинах та підвищує проникливість клітинних мембран, поліпшуючи циклічність органічних рідин посудинах, і, таким чином, прискорюючи та нормалізуючи обмінні процеси, покращуючи трофіку тканин. Масаж сприяє регенерації кісткової тканини.

Вібраційний масаж здійснюється за допомогою електромасаж ера ВМ-1 ПС. Параметри, які використовуються в роботі: частота коливань - 50 Гц, амплітуда коливань- 0,11-0,6 мм. Масаж м'яких тканин проводиться за допомогою стандартних насадок, наявних в комплекті електромасажеру. Прилад можна придбати в магазинах галантерейторгу і процедури здійснювати вдома, що значно економить час та спрощує стерилізацію насадок. Верхня губа масажується за допомогою круглої м'якої насадки протягом 3-5 хвилин кілька разів на день. Вроджені незрощення верхньої губи супроводжуються деформацією носа.

Підчас первинної хейлопластики деформація кінчика носа усувається частково, тому після операції бажано виготовити вкладку у ніс. Найбільш зручним матеріалом для одержання відбитку зовнішнього носового ходу є розм'якшений віск.

Восковий відбиток гіпсують в кільце, відливають штамп з мелот-металу та виготовляють целулоїдну вкладку на адапті. Целулоїдна вкладка має ряд переваг порівняно з пластмасовою. Стінки такої вкладки більш тонкі, що дозволяє максимально використовувати об'єм носового ходу; матеріал що використовується достатньо жорсткий, добре підтримує крило носа, індиферентний, не подразнює слизову оболонку носа. Застосування вкладок сприяє усуненню деяких елементів вторинної деформації основи та кінчика носа.

Система Orphus

Другие статьи

Опіки. Клініка, діагностика, методи лікування.

Опіки у дітей мають свою специфіку, яка пов'язана з анатомофізіологічними особливостями щелепно-лицевої ділянки та дитячого організму вцілому, психоемоційного стану дитини. Найбільш частими причинами опіків є контакт з гарячою рідиною, полум'ям та електричним струмом. Серед дітей опарення спостерігаються у 54%, а у дорослих в 13%.

Вроджені кісти та нориці ЩЛД та шиї.

Клінічно кісти проявляються на другому п'ятиріччі життя дитини (23% хворих). Серединні нориці та кісти шиї є ембріональною дисплазією, яка зв’язана з незарощенням щитоязикової протоки, про що свідчить їх зв'язок з під язиковою кісткою та сліпим отвором язика, відповідність ходу повного серединної нориці топографії зачатку щитовидної залози.

Клінічна картина вроджених незрощень губи має характерні ознаки і не викликає труднощів при постановці діагнозу.

Скарги батьків на наявність косметичного дефекту тканин верхньої губи у дитини, неможливість ссати і, природно харчуватись. Односторонні ізольовані незрощеня верхньої губи виявляються у вигляді дефекту верхньої губи з одного чи іншого боку.

Підготовка дитини з вродженим незрощенням піднебіння до операції ураностафлопластики.

При плануванні ураностафілопластики під ендоназальним інтубаційним наркозом необхідно провести наступні дослідження:

Ультразвуковой силовой генератор создан, чтобы заменить все вращающиеся инструменты?

Основное, за что критикуют уль­тразвуковую хирургию, это то, что она требует больше времени. В ре­зультате, при удлинении времени хирургических операций снижает­ся ежедневная «пропускная способ­ность».

Двосторонні анкілози СНЩС.

Батьків на наявність деформації нижньої третини обличчя у дитини, неможливість відкривання рота, утруднене харчування, порушення дихання та хропіння у ві сні