Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Підготовка дитини з вродженим незрощенням піднебіння до операції ураностафлопластики.

При плануванні ураностафілопластики під ендоназальним інтубаційним наркозом необхідно провести наступні дослідження:

1) Аналіз крові (загальний, тромбоцити, згортання).

2) Аналіз крові на групу та резус належність;

3) Аналіз крові на цукор, білірубін, залишковий азот, сечовину, білок і електроліти, АSТ, АLТ- ферменти;

4) Аналіз чутливості мікрофлори порожнини рота і зіву до антибіотиків;

5) Аналіз сечі загальний;

6) Аналіз кала на яйця глистів;

7) Аналіз кала на кишкову флору матері і дитини;

8) Висновок педіатра, отоларинголога, стоматолога, невропатолога про стан здоров'я та відсутність протипоказань до операції;

9) Виписка з історії розвитку дитини про перенесені інфекційні захворювання та про щеплення;

10) Дані рентгенографії органів грудної клітини, або УЗД тімуса (дітям до трьох років);

11)ЕКГ;

12)Епіддовідка.

Оцінка місцевого статусу у дитини з незрощенням піднебіння проводиться щелепно-лицевим хірургом і ортодонтом, котрі визначають стан санаційної підготовленості до втручання (слизової оболонки порожнини рота, аденоїдних вегетацій, носоглотки і зіву, прикусу, положень кінцевих відділів альвеолярних дуг на фрагментах щелеп при наскрізних незрощеннях, дані палатофарингометричних досліджень, стан зубів). Необхідною умовою для проведення ранніх (до 2—3 років) первинних операцій на піднебінні при вроджених його незрощеннях являється ефективно проведене доопераційне ортодонтичне лікування.

Система Orphus

Другие статьи

Абсцесс. Воспалительные заболевания челюстню-лицевой области. Часть 1.

В большинстве случаев возникновение абсцесса челюстно-лицевой области является результатом инфекционно-воспалительного процесса, вызванного микрофлорой, вегетирующей в полости рта, на кожных покровах головы, реже

Врожденные дефекты и деформации носа.

Седловидное западение спинки носа может локализоваться только в костной или перепончатой части перегородки или одновременно в обоих. Для западения в костном отделе носа обычно характерно широкое расположение лобных отростков верхних челюстей и уплощение носовых костей, угол соединения которых равен приблизительно 170°.

Ультразвуковая хирургия. Возможность проведения новых манипуляций.

Ультразвуковая хирургия позволяет осуществлять операции, которые были давно разработаны теорети­чески, но не могли быть осуществле­ны на практике из-за отсутствия необходимых инструментов.

Двосторонні анкілози СНЩС.

Батьків на наявність деформації нижньої третини обличчя у дитини, неможливість відкривання рота, утруднене харчування, порушення дихання та хропіння у ві сні

Класифікація пошкоджень твердих тканин ЩЛД у дітей.

Переломи кісток обличчя: Вилицевого комплексу: вилицева кістка; вилицева дуга (із зміщенням та без, з косметичними порушеннями, з функціональними порушеннями, з косметичними та функціональними порушеннями).

Повний вивих.

При цьому виді травми зуб втрачає всі зв'язки з альвеолою та м'якими тканинами (відбувається розрив тканин періодонту, циркулярної зв'язки) і набуває вільності. Частіше уражаються центральні різці верхньої щелепи.