Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Підготовка дитини з вродженим незрощенням піднебіння до операції ураностафлопластики.

При плануванні ураностафілопластики під ендоназальним інтубаційним наркозом необхідно провести наступні дослідження:

1) Аналіз крові (загальний, тромбоцити, згортання).

2) Аналіз крові на групу та резус належність;

3) Аналіз крові на цукор, білірубін, залишковий азот, сечовину, білок і електроліти, АSТ, АLТ- ферменти;

4) Аналіз чутливості мікрофлори порожнини рота і зіву до антибіотиків;

5) Аналіз сечі загальний;

6) Аналіз кала на яйця глистів;

7) Аналіз кала на кишкову флору матері і дитини;

8) Висновок педіатра, отоларинголога, стоматолога, невропатолога про стан здоров'я та відсутність протипоказань до операції;

9) Виписка з історії розвитку дитини про перенесені інфекційні захворювання та про щеплення;

10) Дані рентгенографії органів грудної клітини, або УЗД тімуса (дітям до трьох років);

11)ЕКГ;

12)Епіддовідка.

Оцінка місцевого статусу у дитини з незрощенням піднебіння проводиться щелепно-лицевим хірургом і ортодонтом, котрі визначають стан санаційної підготовленості до втручання (слизової оболонки порожнини рота, аденоїдних вегетацій, носоглотки і зіву, прикусу, положень кінцевих відділів альвеолярних дуг на фрагментах щелеп при наскрізних незрощеннях, дані палатофарингометричних досліджень, стан зубів). Необхідною умовою для проведення ранніх (до 2—3 років) первинних операцій на піднебінні при вроджених його незрощеннях являється ефективно проведене доопераційне ортодонтичне лікування.

Система Orphus

Другие статьи

Вроджені кісти та нориці ЩЛД та шиї. Диференційна діагностика та лікування.

Лікування. Операцію кістектомію у дітей проводять під загальним знеболюванням. Розтин шкіри та підшкірної клітковини роблять паралельно складинам шиї або вертикальний по середній лінії шиї. Видалення кісти в межах здорових тканин можливо у дітей в віці від 3-5 років (але не раніше 1-2 міс. після ліквідування запальних явищ).

Одонтогенні пухлини щелеп у дітей. Амелобластома у дітей,рентгенологічна картина, гістологія, лікування.

Рентгенологічна картина дуже варіабільна. Найбільш типовим є полікістозний варіант , який характеризується численними округлими та овальними осередками розрідження кісткової тканини — "мильна піна”, з чіткими контурами і локалізацією у ділянці кута та гілки щелепи.

Електроопіки.

Електроопіки складають 7 % серед опіків обличчя у дітей. Електроопіки у дітей частіше обмежені по площин], але дуже глибокі. Це пов'язано з тим, що, як правило, вони виникають внаслідок введення в порожнину рота електричних дротів.

Послеоперационный период при применении GTAM.

Важно помнить, что рекомендации в послеоперационном периоде после использования GTAM значительно отличаются от рекомендаций после выполнения пародонтологических операций.

Отдельный обвивной шов в хиругической практике.

Хотя непрерывный обвивной шов довольно часто является продолжением ушивания ран в области бугристости или ретромолярной области, его можно начинать с простого узла в области последнего сосочка (вестибулярного, небного или язычного). Затем шов продолжают в следующем межзубном пространстве таким образом

Сепсис одонтогенный. Воспалительные заболевания челюстню-лицевой области.

Сепсис одонтогенный — генерализованное инфекционное заболевание, при котором входными воротами для возбудителя инфекции служит дефект твердых тканей зуба или зубодесневого прикрепления.