Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Перевірка знань працівників та відповідної документації лікувально-профілактичного закладу.

Перевірка знань працівників лікувально-профілактичного закладу Медичні працівники обов’язково мають бути проінформовані про алгоритм дій на випадок аварійної ситуації — правила оброблення на випадок контакту, куди та коли звертатися, які препарати приймати, де саме вони зберігаються. Зауважимо, що знання та уважність медичного працівника є найважливішою складовою профілактики професійного зараження, тому важливим буде регулярне оновлення цих знань.

Медпрацівник, який отримує профілактичні препарати, повинен:

• контролювати показники біохімії крові

• пройти обстеження на ВІЛ через З та 6 місяців від отримання травми

• відмовитися від донорства та грудного вигодовування на 6 місяців

Перевірка відповідної документації лікувально-профілактичного закладу Оскільки робота з профілактики професійного зараження ВІЛ, проведена у ЛПЗ, має обов’язково відбиватись у документах, документація зазвичай є обов’язковим об’єктом перевірки, з огляду на підвищену увагу до санітарно-епідеміологічного режиму та на можливе професійне зараження хворобами, які передаються через кров та інші рідини організму, перевіряти можуть наявність та належне ведення таких документів:

• розпорядчі та регламентуючі накази, інструкції, рекомендації, алгоритми дій у випадку аварії, схеми сповіщення керівництва та персоналу тощо;

• пов’язані з інструктажами журнали реєстрації вступних, періодичних (не рідше ніж раз на рік) інструктажів, журнал проходження інших форм навчання з профілактики професійного інфікування тощо;

• реєстраційні журнал реєстрації аварійних ситуацій, журнал реєстрації контактів з кров’ю ВІЛ-позитивних пацієнтів тощо.

Система Orphus

Другие статьи

Требования к внутренней отделке помещений. Требования к размещению и устройству помещений стоматологических поликлиник, отделений, кабинетов и зуботехнических лабораторий

3.1. Все применяемые для внутренней отделки помещений материалы должны быть только из числа разрешенных М3 СССР для применения в строительстве.
3.2. Стены стоматологических кабинетов должны быть гладкими, без щелей. Все углы и места соединения стен, потолка и пола должны быть закругленными, без карнизов и украшений.

Застережені заходи при роботі із засобом. Загальні застереження при роботі із засобом.

Застережені заходи при роботі із засобом. Загальні застереження при роботі із засобом.

Методи контролю якості засобу. Аніосурф преміум НПК.

Засіб АНІОСУРФ ПРЕМІУМ НПК контролюють у відповідності до специфікації за показниками, що зазначені в таблиці 8.

Антисептические средства в стоматологии.Кислоты и щелочи.

Кислоты и щелочи взаимодействуют с белками кожи, слизистых оболочек и микроорганизмов, образуя альбуминаты, оказывают антисептическое действие, влияют на состояние поверхностных тканей.

Хлорактивні препарати першого, другого, третього покоління.

Хлорактивні препарати першого покоління (хлорне вапно, гіпохлоріти кальцію, натрію, Неохлор ). Антимікробна активність пов’язана з утворенням у водних розчинах хлорнуватистої кислоти, що також

Режими дезінфекції об’єктів розчинами АНІОСУРФ ПРЕМІУМ НПК при грибкових інфекціях.

Режими дезінфекції об’єктів розчинами АНІОСУРФ ПРЕМІУМ НПК при грибкових інфекціях.