Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Перевірка технічної готовності лікувально-профілактичного закладу.

Безперечно, основою забезпечення професійної безпеки медичних працівників є справна матеріально-технічна база та повна технічна готовність ЛПЗ до надання медичних послуг населенню. Зауважимо, що адміністрація ЛПЗ несе відповідальність за забезпечення необхідної кількості засобів, потрібних для створення безпечних умов роботи, зокрема:

• одноразові шприці та системи для інфузій у кількості та асортименті, що відповідає потребам кожного конкретного ЛПЗ;

• засоби індивідуального захисту для медичних працівників (рукавички, маски, захисні екрани, окуляри, вологостійкі халати, фартухи);

• контейнери для утилізації медичних відходів та дезінфекції гострого інструменту;

• медикаменти, необхідні для надання першої невідкладної допомоги медичним працівникам.

• Звіт про аварійну ситуацію

Якщо у лікувально-профілактичному закладі сталася аварійна ситуація, про це необхідно скласти звіт. У звіті вказують час травмування, вид травми (укол, поріз, укус, оцарапування та інше), інфекційний матеріал (вид рідини, який потрапив чи міг потрапити до рани), оцінюють ступінь ризику вказують, яких заходів з надання першої невідкладної допомоги було вжито Перевірити можуть і наявність антиретровірусних препаратів для екстреної профілактики ВІЛ-інфекції на випадок травмування медичного працівника.

Антиретровірусні препарати мають бути цілодобово доступні. За їх терміном придатності та своєчасною заміною, поповненням має бути встановлено суворий контроль. Разом з такими препаратами також має зберігатись інструкція із застосування з вказівкою щодо дозування, кратності, тривалості прийому та можливих побічних ефектів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Відповідно до Універсальних методів професійної профілактики інфекцій, що передаються через кров, у тому числі ВІЛ- інфекції (додаток 1 до пункту 1.7 Інструкції про порядок профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини, затвердженої Наказом № 740), відповідальність за використання захисних засобів та дотримання правил техніки безпеки повністю лежить на працівниках.

Система Orphus

Другие статьи

Антисептическая обработка рук медицинского персонала.

Известно, что кожа человека выполняет ряд важнейших функций, одной из которых является защита от воздействия вредных факторов окружающей среды. Кожа, особенно кожа рук, постоянно заселена.

Антисептики в стоматологии. Группа фенола и его производных.

Фенол активный антисептик, действует бактерицидно на вегетативные формы микроорганизмов. При местном применении вызывает раздражающее действие с последующей местной анестезией. Обладая высокой

Инструктаж работников по безопасным приемам и методам работы

Извлечение из Приложения № 5 к приказу Министерства здравоохранения СССР от 30.08.82 г. № 862 «Инструкция о проведении инструктажа по безопасным приемам и методам работы в учреждениях, предприятиях н организациях системы Министерства здравоохранения СССР».

Методи знезараження окремих об'єктів засобом.

Всі поверхні приміщень, медичних приладів, обладнання, апаратури та інших об’єктів дезінфікують методом протирання серветкою або методом зрошення з наступним дотриманням дезінфекційної експозиції. Норма витрат засобу при протиранні – 80 мл/м2, при зрошенні – 50 мл/м2. Дезінфекцію поверхонь засобом АНІОСУРФ ПРЕМІУМ НПК також можна проводити методом «двох відер» за допомогою устаткування «Вермоп» (Німеччина) при витраті робочого розчину

Застережені заходи при роботі із засобом. Загальні застереження при роботі із засобом.

Застережені заходи при роботі із засобом. Загальні застереження при роботі із засобом.

Дезинфекция изделий медицинского назначения.

Дезинфекция изделий медицинского назначения проводится с целью уничтожения патогенных и условно-патогенных микроорганизмов - вирусов (в т.ч. возбудителей парентеральных вирусных гепатитов, ВИЧ-инфекции), бактерий (включая микобактерии туберкулеза), грибов на изделиях медицинского назначения, а также в их каналах и полостях.