Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Перелік препаратів аптечки для надання термінової медичної допомоги медичним працівникам та технічному персоналу.

— Напальчники з розрахунку 1 - 2 на кожного працівника.

— Лейкопластир 1 котушка.

— Ножиці 1 пара.

— Спирт етиловий 70%-вий 50 мл.

— Тюбик-крапельниця з 30%-вим розчином альбуциду — 1-2 шт.

— 5%-вий спиртовий розчин йоду.

— 3%-вий розчин перекису водню.

— Рукавички гумові З пари.

— Наважки деззасобів:

• хлорамін 30,0 • хлорцин 30,0

• по З шт. кожного (зберігати окремо);

• ємкість для розведення деззасобів — 1 шт.

Примітки.

1. Перелік наведено відповідно до Додатка 2 до пункту 1.8 Інструкції про порядок профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Міністерства праці та соціальної політики України «Про заходи щодо організації профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини, медичної допомоги і соціального супроводу ВІЛ-інфікованих дітей та їх сімей» від 23.11.2007 № 740/1030/4154/321/б 14а.

2. Аптечка з наведеним переліком препаратів має бути у кожному місці (пункт, кабінет, операційна, маніпуляційна), де проводять маніпуляції, пов’язані з порушенням цілісності шкірних покривів та слизових.

Система Orphus

Другие статьи

Наказ № 44 від 16.03.93

З метою забезпечення високої якості та сохранності лікарських засобів і вирбів медичного призначення в процесі зберігання в аптечних закладах, створення безпечних умов праці при роботі з ними затверджую.Інструкцію по організації зберігання

Информационный лист по Биодентину.

Механические свойства Biodentine схожи со свойствами натурального дентина, Biodentine может заменять дентин в коронке зуба и корне без предварительных обработок минеральных тканей.

Использование перчаток.

Во-первых, как известно, медицинские перчатки сделаны не из металла, и поэтому они не в силах защитить кожу от острых предметов. Единственный способ создать некий «запас прочности» - надевать одновременно две пары. Установлено, что абсолютно непроницаемых для микроорганизмов перчаток не существует.

Швидка дезінфекція невеликих поверхонь. Дезінфекція та очищення інструментів.

Швидка дезінфекція невеликих поверхонь Мікроцид АФ — готовий до використання препарат на основі комплексу спиртів. КвікДес — готовий до використання препарат на основі комплексу спиртів та ЧАСів.

Отделения группы риска. Дезинфекция и стерилизация в лечебно-профилактических учреждениях.

Режим текущей заключительной дезинфекции в отделениях группы «риска» 9приемные отделения, ЛПУ, хирургические, родильные).

Дезинфекция изделий медицинского назначения.

Дезинфекция изделий медицинского назначения проводится с целью уничтожения патогенных и условно-патогенных микроорганизмов - вирусов (в т.ч. возбудителей парентеральных вирусных гепатитов, ВИЧ-инфекции), бактерий (включая микобактерии туберкулеза), грибов на изделиях медицинского назначения, а также в их каналах и полостях.