Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Передпухлинні захворювання у дитячому віці.

Виявлення предпухлинних та так званих фонових процесів має велике значення в своєчасній діагностиці злоякісних новоутворень. Точного визначення передраку немає, бо процеси в тканинах і органах, які виникають перед розвитком злоякісних пухлин різноманітні. Але це той стан тканин, коли вірогідність виникнення злоякісного новоутворення найбільше. пред пухлинні процеси поділяють на облігатні та факультативні.

До облігатних предпухлинних процесів у дітей відноситься єдине і дуже рідко зустрічаємо захворювання — пігментна ксеродермія. Ця хвороба розвивається у перші роки життя, має сімейний характер і високу ступінь до малігнізації.

Локалізується на відкритих ділянках тіла (лице, верхні кінцевки). Спочатку з'являються червоні плями, які з часом пігментуються. Надалі поряд з пігментованними ділянками шкіри з'являються депігментовані. Кожа стає атрофічною з ділянкою гіперкаратоза та телеангіоектазіями, бородавчастими розростаннями. Останні разом із гіперкератозами можуть малігнізуватися. Це є підставою для негайної госпіталізації такого захворювання.

До факультативних предпухлинних процесів відносятся такі захворювання, які довго існують і перетворюються у злоякісну пухлину порівняно рідко: папілломи, гемангіоми, рубці, волосатий (чорний) язик.

Захворювання, які сприяють розвитку злоякісних новоутворень у дітей, включають наступні нозоологічні форми: папіломатоз; фіброматоз; фіброзні дисплазії; холеостеатома; еозинофільна гранульома; хондрома; міксома; амелобластома; міобластома; остеобласткластома (літичнафма).

Таким чином довготривалі захворювання, пухлини та пухлиноподібні утворення під дією екзо-та ендогенних причин, а також невірно обраного тане ефективного лікування можуть перероджуватися у злоякісні.

Своєчасно поставлений діагноз, правильно призначене та проведене лікування буде попередженням розвитку злоякісних процесів.

Система Orphus

Другие статьи

Клініка, діагностика пухлин м'яких тканин у дітей.

Клініка, діагностика пухлин м'яких тканин у дітей.

Несудинні доброякісні пухлини м’яких тканин. Міксома, ліпома.

Міксома (myxoma, від грец. туха — слиз, син. Myxoblastoma) - це пухлина, яка розвивається із сполучної тканини і утримує в собі багато слизу. Дуже рідко зустрічається у дітей, а якщо розвивається, то у віці 6-10 років. Має гладку поверхню, еластичну консистенцію, тонку фіброзну капсулу.

Ультразвуковой силовой генератор создан, чтобы заменить все вращающиеся инструменты?

Основное, за что критикуют уль­тразвуковую хирургию, это то, что она требует больше времени. В ре­зультате, при удлинении времени хирургических операций снижает­ся ежедневная «пропускная способ­ность».

Статистика, особливості онкопедіатрії.

За рік на території України захворюваність злоякісними новоутвореннями становить 1000 дітей. Злоякісні пухлини щелепно-лицевої ділянки у дітей складають 10% всіх пухлин цієї локалізації. Вони розвиваються переважно в періоди швидкого росту обличчя — від З до 4 та від 7 до 11 років.

Етіологія больової дисфункції (БД) СНЩС. Клініка БД СНЩС.

У дітей БД СНЩС зустрічається дуже рідко і, в основному, у віці 12-14 років. При закушуванні губи, язика, стисканні щелеп та інших змін прикусу, вадах зубних рядів, травмах обличчя, нерозпізнаних, або не повністю репонованих переломах різних відділів нижньої щелепи, вилицевої кістки, створюються несприятливі умови для нефізіологічної напруги

Ушивание надкостницы.

Ушивание с захватом надкостницы требует хороших мануальных навыков как при работе с лоскутом, так и с шовным материалом. При выполнении данной методики необходимо пользоваться маленькими иглами (Р-3), тонкими нитями (от 4-0 до 6-0) и соответствующим иглодержателем. Техника При наложении швов с захватом надкостницы используют 5 приемов (Chaiken, 1977)