Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Остеома. Клініка, діагностика, методи лікування.

Остеома у дітей діагностується дуже рідко. Існує у вигляді компактної та губчастої форм, Напочатку розвитку пухлини у дитини чи її батьків скарг немає. Надалі, в залежності від місця знаходження остеоми з'являються скарги: якщо на верхній щелепі - то це диплопія, утруднене дихання через відповідну половину носа; на нижній щелепі - невралгічний біль на вилицевій дузі - обмежене відкривання роту.

Пухлина дуже повільно росте, поступово потовщує ту частину щелепи, де локалізується, і спричиняє деформацію. Локалізується остеома частіше на нижній щелепі (кут, гілка) може бути на верхній щелепі, вилицевій дузі, верхньощелепній порожнині. Пухлини малих розмірів не спричиняють косметичних чи функціональних розладів при великих розмірах викликає асиметрію обличчя.

Рентгенологічне: при компактній формі виявляється обмежена зона остеосклерозу неправильної форми; симптом плюс тканина ; при губчастій формі, яка у дітей майже не зустрічається, рентгенограма представлена неоднорідним чергуванням ділянок потовщення.

Система Orphus

Другие статьи

Етіологія, статистичні дані незрощення губи та піднебіння.

В Україні в 1998 році відбулося 500 тисяч пологів, 1999 - 390 тисяч пологів. В середньому кожна 896 була із незрощенням верхньої губи та, чи піднебіння. В 1995 році співвідношення було дещо іншим — 1:1027. В Україні реєструється 1370 пологів на добу кожна друга дитина при цьому з вродженими дефектами та деформаціями щелепно-лицевої ділянки.

Несудинні доброякісні пухлини м’яких тканин. Нейрофіброма, міома, рабдоміома.

Клітини пухлини мають нейроектодермальне походження. Виникнення и в області обличчя пов’язане з вадою розвитку трійчастого або лицевого нерву. Розташовується по відношенню до нерва: моноцентрично (в товщі нерва — один вузол); поліцентрично (в товщі нерва ряд вузлів з’єднаних між собою).

Биорезорбируемые мембраны.

Идеальной является мембрана, которая обеспечивает условия для НТР и является биосовместимой и биодеградируемой. Исследования показали, что с этой целью с успехом могут быть использованы многие материалы: сетка из викрила (Vicryl mesh, Johnson & Johnson); периоген (Periogen); коллаген I типа (Perio-Barrier); оксидированная целлюлозная сетка

Несудинні доброякісні пухлини м’яких тканин. Міксома, ліпома.

Міксома (myxoma, від грец. туха — слиз, син. Myxoblastoma) - це пухлина, яка розвивається із сполучної тканини і утримує в собі багато слизу. Дуже рідко зустрічається у дітей, а якщо розвивається, то у віці 6-10 років. Має гладку поверхню, еластичну консистенцію, тонку фіброзну капсулу.

Направленная тканевая регенерация.

В идеале цель пародонтологического лечения заключается в регенерации утерянных тканей, участвующих в поддержке зуба (кость, цемент и пародонтальная связка). Для достижения этой цели необходимо предотвратить апикальную пролиферацию и миграцию эпителия (Stahl, 1977, 1986).

Нерезорбируемые мембраны. Часть 2.

1. Старайтесь обеспечить стерильность материала. 2. Выберите форму, которая наиболее оптимально закрывает дефект. 3. Придайте мембране нужную форму с помощью ножниц. Избегайте создания острых краев.