Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Настанови для пацієнтів, яким вживлено зубні імплантати.

Вам проведено оперативне втручання, тому на протязі перших 14 днів після операції необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

1. Для зменшення набряку протягом перших годин після втручання необхідно зовні прикладати холод.

2. Для зупинки незначної кровотечі, яка може виникнути після операції на проопероване місце на 15 хвилин накласти тампон, змочений соляним розчином (на 1 склянку води 1 чайну ложку солі).

3. Для профілактики набряків необхідно уникати простуди, не вживати солоного або пити багато рідини (особливо на ніч). Крім того, слід пам’ятати, що набряк - це звичайна реакція організму на хірургічне втручання.

4. Для профілактики ускладнень у день операції не можна вживати гарячу їжу, а протягом перших 6 днів необхідно вживати лише рідку їжу (суп, бульйон, рідку кашу, фруктовий сік, тощо). Крім того, необхідно уникати паління тютюну та вживання алкоголю!

5. Для профілактики інфікування та кращого загоювання рани після кожного прийому їжі добре полоскати ротову порожнину розчином, який Вам призначив лікар.

6. Для профілактики подразнень та опіків оперовані ділянки протягом 7 днів не користуйтесь ополіскувачами для рота, дезинфікуючими розчинами, не вживайте рідину або їжу зі спеціями , кислотами, алкоголем та ін.

7. Для кращого крововідтоку з оперованої ділянки на протязі перших двох днів після операції підкладайте додаткову подушку для сну.

8. Для запобігання ускладнень обов’язково приймати призначені лікарем ліки, а також не пропускайте призначених візитів.

9. Для попередження розхитування імплантатів не використовуйте з’ємні зубні  протези, виготовлені до імплантації.

10. Шви знімають через 7-10 діб, після чого проводиться звична гігієна ротової порожнини, а саме чищення зубів після кожного прийому їжі.

11. Потрібно знати, що рана м’яких тканин заживає на протязі двох тижнів, рана кісткової тканини – на протязі 4-6 місяців, а через рік після операції імплантат цілковито приживається.    

12. Якщо у вас виник найменший сумнів чи підозра в тому, що загоювання рани проходить не так, як потрібно, просимо звертатись у клініку за телефоном:

Система Orphus

Другие статьи

Ранний инфекционный процесс. Ранний периимплантит.

Невзирая на соблюдение асепти­ки, в периоде заживления дентальных имплантатов иногда развивается ин­фекционный процесс. Его появление может быть связано с нарушением пациентами домашнего гигиениче­ского ухода за полостью рта в ран­нем послеоперационном периоде.

Инфекционный процесс в отдаленном периоде (поздний периимплантит).

Характерной особенностью околоимплантатной десны является не прикрепление (перпендикулярно расположенные коллагеновые волокна), а контакт мягкотканных структур (параллельно направленные волокна) с поверхностью остеоинтегриро-ванной искусственной опоры, в этой связи глубина зондирования около-имплантатной бороздки

Анатомический риск в имплантологии. Часть 3.

Фоссес насалес. На этом уровне при постановке имплантов можно повредить только дно носовых полостей. Дно данного образования выстлано толстой и обильно кровоснабжаемой слизистой оболочкой. Иногда при поиске бикортикальной кости

Навигационные хиругические шаблоны. Стандарт в имплантации.

Исходя из того, что имплантат является продолжением реставрационной конструкции, запланированной с точки зрения ортопедии, и из того, что его позиция должна быть ориентирована на протез, мы приходим к выводу, что стандартом должно стать планирование имплантации на основе компьютерного томографа в сочетании с смоделированной будущей конструкции.

Що таке імплантація? Інформація для пацієнта.

Уважно прочитайте цю інформацію, яка допоможе Вам краще зрозуміти суть імплантологічного лікування.
Зубний імплантат – це штучний корінь з титану, чи з іншого, дозволеного для таких цілей, матеріалу, який вживлюється в кістку щелепи.

Имплантация зубов. Рецессия околоимплантатной десны.

К рецессии околоимплантатной десны — невоспалительному уменьшению ее объема — приводят: симптом натяжения десневого края; атрофия кортикальной пластинки кости челюсти и систематические чрезмерные усилия пациента при чистке зубной щеткой. Учитывая, что рецессия десны встречается при выраженном симптоме натяжения десны