Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


  Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


З метою дотримання вимог Постанови КМУ від 23.05.2001 р. № 559 – Постанова КМУ «Про затвердження переліку професій, виробництв і організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особових медичних книжок» від 23.05.2001 р. № 559, зі змінами та доповненнями.

НАКАЗУЮ:

 1. Працівники лікарської стоматологічної амбулаторії www.32shop.com.ua,  влаштовуючись на роботу, проходять медичне обстеження, а надалі періодичний медичний огляд. Результати обстеження заносяться в особову медичну книжку,  що дає право на допуск до роботи.
 2. За організацію, своєчасність медичних оглядів та їх проходження працівниками, допуск працівників до роботи без наявності необхідного медичного висновку відповідальність несе роботодавець.
 3. Особи, у яких виявлені інфекційні хвороби, направляються на  лікування  або санацію.  Допуск цих осіб до роботи проводиться тільки за наявності довідки лікувально-профілактичного закладу про видужання.
 4. Роботодавець зобов'язаний забезпечити проведення медоглядів за свій рахунок (оплатити послуги медичних закладів), а також дотримуватися норм КЗпП.
 5. Час перебування в медичному закладі на обстеженні за працівниками, зобов'язаними проходити таке обстеження, зберігається середній заробіток за місцем роботи.
 6. Роботодавець має право відсторонити працівника від виконання трудових обов'язків за відмову чи ухилення від обов'язкових медичних оглядів (без збереження заробітної плати – стаття 46 КЗпП).
 7. Дані про результати обов'язкових профілактичних оглядів заносяться до особових медичних книжок працівників та інших медичних документів і підлягають обліку у відповідних установах державної санітарно-епідеміологічної служби.
 8. Обов'язкові  медичні огляди проводяться  в лікувально-профілактичних  закладах  за  місцем  проживання або за  місцем роботи.
 9. Термін проведення медичних оглядів до 10 робочих днів.
 10. Роботодавець здійснює контроль за проходженням працівниками в установлений строк обов'язкових медичних оглядів і несе за це відповідальність.
 11. Для проходження медичних оглядів працівникам потрібно за свій рахунок придбати особові медичні книжки (ОМК). ОМК зберігається в роботодавця. Вона може видаватися працівникові тільки для проходження медичного огляду, після чого підлягає поверненню роботодавцю.
 12. У разі звільнення працівника особова медична книжка видається йому під розписку.
 13. Роботодавець має забезпечити ведення журналу реєстрації особових медичних книжок, де зазначаються номер, серія, дата видачі книжки, прізвище, ім'я та по батькові її власника.

 

Головний лікар                                 _____________ Прізвище Ім’я По батькові

Старша медсестра                            _____________ Прізвище Ім’я По батькові

 

 
Система Orphus

Другие статьи

Обработка рук медицинского персонала.
Стериллиум классик пур (Sterillium classic pur) или Стериллиум гель (Sterillium Comfort Gel)

Правильная и своевременная обработка рук является залогом безопасности медицинского персонала и пациентов. Обработка рук делится на три уровня: 1. Бытовой уровень (механическая обработка рук). 2. Гигиенический уровень (обработка рук с применением кожных антисептиков, например Стериллиум классик

Методи контролю якості засобу. Аніосурф преміум НПК.

Засіб АНІОСУРФ ПРЕМІУМ НПК контролюють у відповідності до специфікації за показниками, що зазначені в таблиці 8.

Биодеитии — новый биоактивный цемент для прямого покрытия пульпы.

На протяжении многих десятилетий гидроксид кальция считался традиционным материалом, который сохранял витальность нульпы. Как было установлено и клинически, и гистологически, материал обеспечивал желаемый результат при непрямом и прямом покрытии пульпы, так как способствовал формированию третичного дентина.

Перевірка знань працівників та відповідної документації лікувально-профілактичного закладу.

Перевірка знань працівників лікувально-профілактичного закладу Медичні працівники обов’язково мають бути проінформовані про алгоритм дій на випадок аварійної ситуації — правила оброблення на випадок контакту, куди та коли звертатися, які препарати приймати, де саме вони зберігаються. Зауважимо, що знання та уважність медичного працівника

Режими дезінфекції об’єктів розчинами АНІОСУРФ ПРЕМІУМ НПК при грибкових інфекціях.

Режими дезінфекції об’єктів розчинами АНІОСУРФ ПРЕМІУМ НПК при грибкових інфекціях.

Антисептична обробка рук медичного персоналу.

Відомо, що шкіра людини виконує ряд надзвичайно важливих функцій, однією з яких є захист від впливу шкідливих факторів навколишнього середовища. Шкіра, а особливо шкіра рук, постійно заселена мікроорганізмами. Інтактна (неушкоджена) шкіра людини, навіть старанно вимита, колонізована мікроорганізмами, які можуть бути різними