Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Місцеве лікування опіків обличчя.

Обробка опікових ран на обличчі повинна бути мінімально травматичною, максимально щадящя раньову поверхню. Перед обробкою та перев'язкою, особливо у дітей, проводять загальне знеболювання. Опікову поверхню обробляють антисептиком (етакрідину лактат, фурацилін, ротокан, хлоргексидин, діоксидин). Цілі пухирі не видаляють, напружені — надсікають у основи.

Після антисептичної обробки накладають пов'язки із мазями для 1 або для 2 фази раньового процесу (оксикорт, фторокорт, синафлар, гіоксизон). Для прискорення відторгнення змертвілих шарів тканин використовують пов'язки із ферментами (іруксол, трипсин, хімотрипсин, терралітин). Ці мазі накладають на обличчя 2—4 рази на добу. При цьому утворюються коричневого кольору опікові струпи, які не треба видаляти доти, доки вони самостійно не відторгнуться. При глибоких опіках некректомію слід виконувати не пізніше 5—6 доби, повторні некротомії — починаючи з 8—9 доби до очистки раньових поверхонь, остання підготовлюється до вільної пересадки шкіри.

При опіках хімічними речовинами для обробки ран використовують засоби, які нейтралізують цю хімічну речовину: при кислотних опіках — 5% розчини соди, при лужних — розчини лимонної або борної кислоти (1 чайна ложка на 1 склянку води). Застосовують у вигляді компресів.

Система Orphus

Другие статьи

Абсцесс. Воспалительные заболевания челюстню-лицевой области. Часть 2.

Границы области: верхняя — подбородочно-губная складка, нижняя — край тела нижней челюсти, боковые — вертикальные линии, проведенные вниз от углов рта. Об-ласть имеет послойную структуру. Кожа тонкая, у мужчин имеет волосяной покров, содержит потовые и сальные железы.

Несудинні доброякісні пухлини м’яких тканин. Міксома, ліпома.

Міксома (myxoma, від грец. туха — слиз, син. Myxoblastoma) - це пухлина, яка розвивається із сполучної тканини і утримує в собі багато слизу. Дуже рідко зустрічається у дітей, а якщо розвивається, то у віці 6-10 років. Має гладку поверхню, еластичну консистенцію, тонку фіброзну капсулу.

Острый латеральный альвеолярный абсцесс.

Острый латеральный альвеолярный абсцесс является частым осложнением хронического пародонтита, при котором образовавшийся в глубоком кармане гной не может выйти через зубодесневую борозду. Гной скапливается в основании

Ультразвуковой силовой генератор создан, чтобы заменить все вращающиеся инструменты?

Основное, за что критикуют уль­тразвуковую хирургию, это то, что она требует больше времени. В ре­зультате, при удлинении времени хирургических операций снижает­ся ежедневная «пропускная способ­ность».

Несудинні доброякісні пухлини м’яких тканин. Фіброма, папілома.

Фіброма — це пухлина із зрілої фіброзної сполучної тканини. В основному, локалізується в порожнині рота. Зустрічається у віці 7-15 років, дуже рідко в грудному. Утворюється в місцях прикусування (щоки, язика, губи). Має кулясту форму, відмежовану від сусідніх тканин, може бути на ніжці або мати широку основу. Росте дуже повільно.

Врожденные дефекты и деформации носа.

Седловидное западение спинки носа может локализоваться только в костной или перепончатой части перегородки или одновременно в обоих. Для западения в костном отделе носа обычно характерно широкое расположение лобных отростков верхних челюстей и уплощение носовых костей, угол соединения которых равен приблизительно 170°.