Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Логопедична допомога дітям з вродженими незрощеннями піднебіння.

Мета передопераційних занять логопеда з дітьми — не допускати утворення компенсаторних патологічних навичок. Необхідно також підготувати піднебінну завісу до піднебінно-глоткового змикання після операції, закріпити м'язові тканини глотки, піднебіння.

Шляхом вправ артикуляційного апарату необхідно активізувати рухи губ, язика, перемістити язик в порожнині рота вперед, відпустити його корінь, закріпити кінчик, запобігти "ключичному" типу дихання і виробити направлену повітряну течію. Необхідно попередити переміщення артикуляційних зон до кореня язика. В тому ж періоді необхідно працювати над розвитком фонемослуху, сприйманням мови.

Заняття необхідно починати як можна раніше - з 2-3 років. Тривалість заняття визначається індивідуально. Достатній доопераційний період занять з логопедом скорочує строки виправлення мови в післяопераційному періоді. Заняття необхідно проводити кожен день кілька разів на день по 2,5 хвилини перед дзеркалом, за допомогою батьків.

Система Orphus

Другие статьи

Післяопераційне ведення хворих, які перенесли операцію на губі.

У ранньому післяопераційному періоді особливу увагу слід приділити налагодженню ритмічного та вільного дихання у дитини. Особливо це стосується тих випадків, коли хейлопластика проводилась при широких одно- та двосторонніх незрощеннях.

Нерезорбируемые мембраны. Часть 1.

В настоящее время единственным нерезорбируемым материалом для НТР является расширенный политетрафторэтилен (ПТФЭ), который производит фирма W.L. Gore & Associates. Он представляет собой биосовместимый пористый материал, состоящий из двух уникальных микропористых слоев. Один из них представляет собой открытую микроструктуру в области

Сиалоз (сиаладеноз). Синдром (болезнь) Шегрена. Слюнная железа. Слюнокаменная болезнь.

Сиалозом называются патологические изменения слюнных желез невоспалительного характера. Этиология и патогенез до конца не выяснены. Иногда слюнные железы реагируют безболезненным притуханием на многие изменения в организме физиологического

Увеопаротит. Хронический сиаладенит и его формы заболевания.

Увеопаротит (увеопаротитная лихорадка, синдром Хеерфордта) представляет собой симптомокомплекс. Этиология неизвестна. Предполагают вирусное или туберкулезное происхождение. Клиническая картина. Наблюдаются безболезненное или малоболезненное двустороннее увеличение околоушной слюнной железы субфебрилитет

Миозит. Воспалительные заболевания челюстню-лицевой области.

Миозит — воспаление мышцы. Этиология. Причинами развития миозита могут быть травма с асептическим воспалением, инфекционно-воспалительныи процесс.

Електроопіки.

Електроопіки складають 7 % серед опіків обличчя у дітей. Електроопіки у дітей частіше обмежені по площин], але дуже глибокі. Це пов'язано з тим, що, як правило, вони виникають внаслідок введення в порожнину рота електричних дротів.