Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Класифікація пошкоджень твердих тканин ЩЛД у дітей.

1. Переломи кісток обличчя:
— Вилицевого комплексу: вилицева кістка; вилицева дуга (із зміщенням та без, з косметичними порушеннями, з функціональними порушеннями, з косметичними та функціональними порушеннями).
— Кістки носа.
— Верхня щелепа: нижній, середній, високий.
— Нижня щелепа: за направленням до місця дії травмуючої сили (прямі,відображені, комбіновані); за локалізацією (серединний, ментальний, вугол, гілка щелепи, суглобовий відросток (у верхній треті, у основи суглобового відростку).
— Із зміщенням відламків (дислокаційні), без зміщення (субперюстальні чи за типом "зеленої гілки").
— Односторонні, двосторонні, численні.
— Комбіновані (з травмами м'яких тканин, зубів).
— Мікстові ураження (у сполученні з пошкодженнями інших життєво важливих органів та систем).
2. Вивихи нижньої щелепи: односторонні; двосторонні; передній; задній;
3. Пошкодження зубів (тимчасових та постійних): ушиб зуба; вивих зуба (повний, неповний, впроваджений); перелом зуба (коронкової частини, кореневої частини).

Система Orphus

Другие статьи

Переломи щелеп. Клініка, діагностика, методи лікування.

Переломи щелеп у дітей зустрічаються рідко і становлять за даними різних авторів від 2,6% —1,5% —1%. Частіше цей вид травми відбувається в 10—12 років. Така статистика обумовлена анатомо-фізіологічними особливостями будови щелеп в дитячому віці (більш еластична кістка, потовщена окістя, наявність зон росту, зачатків постійних та тимчасових зубів

Гипосаливация. Свищ слюнной. Сиаладенит.

Гипосаливация — снижение секреторной функции больших и малых слюнных желез вплоть до ее прекращения (ксеростомия - сухой рот) (син.: гипосиалия, олигонтиализм, олигосиалия).

Лімфангіома. Клініка, діагностика, диф. діагностика, методи лікування.

Лімфангіома — пухлина дизембріогенного характеру, що походить із лімфатичних судин. Виявляється вона з народження дитини. Часто локалізується в м’яких тканинах обличчя, шиї і рідше язика. За клініко-морфологічною картиною розрізняють капілярно-кавернозну, кавернозну та кістозно-кавернозну форми лімфангіоми. Пухлина характеризується повільним, але прогресивним ростом.

Ультразвуковой силовой генератор создан, чтобы заменить все вращающиеся инструменты?

Основное, за что критикуют уль­тразвуковую хирургию, это то, что она требует больше времени. В ре­зультате, при удлинении времени хирургических операций снижает­ся ежедневная «пропускная способ­ность».

Впроваджений вивих зубів.

Впроваджений вивих — це часткове чи повне проникнення кореня та коронки зуба в кістку тіла та альвеолярного паростка щелепи; частіше такий вивих зустрічається на верхньої щелепи у фронтальних зубах.

Хирургическое лечение доброкачественных опухолей нижней челюсти.

В практической работе врача-стоматолога встречаются доброкачественные кистозные новообразования, нередко локализующиеся в области нижней челюсти. К таким новообразованиям относятся одонтогенные