Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Класифікація вродженних незрощень верхньої губи.

Розрізняють наступні види вроджених незрощень губи:
1) по глибині незрощення (явні, приховані);
2) в залежності від локалізації незрощення в трансверзальній площині (бокові - 90% і серединні- 1%). Бокові в свою чергу поділяють в залежності відсторони незрощення - на односторонні 82% (лівосторонні частіше, ніж правосторонні) та двосторонні 17%; двосторонні незрощення губи мають бути симетричними та несиметричними;
3) по протяжності незрощення в сагітальній площині губи (часткові, повні чи наскрізні);
4) ізольовані (тільки губи) та поєднані (з незрощенням альвеолярного відростку верхньої щелепи, піднебіння);
5) поперекові незрощення (макростома)- односторонні та двосторонні;
6) косі (колобома).

Система Orphus

Другие статьи

Введение иглы в ткань в хирургической стоматологии. Способы наложения швов.

Производить захват иглы в промежутке от границы между первой и второй от ушка четвертей до середины дуги. Не производить захват в области ушка, это может привести к сгибанию или перелому иглы. Не производить захват в области кончика, это может привести к его повреждению.

Несудинні доброякісні пухлини м’яких тканин. Фіброма, папілома.

Фіброма — це пухлина із зрілої фіброзної сполучної тканини. В основному, локалізується в порожнині рота. Зустрічається у віці 7-15 років, дуже рідко в грудному. Утворюється в місцях прикусування (щоки, язика, губи). Має кулясту форму, відмежовану від сусідніх тканин, може бути на ніжці або мати широку основу. Росте дуже повільно.

Перелом нижньої щелепи.

До 2,5 років частіше зустрічається перелом альвеолярного паростка за типом "зеленої гілки", які швидко загоюються і не потребують негайної репозиції.

Миозит. Воспалительные заболевания челюстню-лицевой области.

Миозит — воспаление мышцы. Этиология. Причинами развития миозита могут быть травма с асептическим воспалением, инфекционно-воспалительныи процесс.

Направленная тканевая регенерация. Внутрикостные дефекты.

Многие исследования показали, что при наличии внутрикостных дефектов новое соединительно-тканное прикрепление может произойти без соответствующей регенерации альвеолярной кости и что при проведении методик НТР степень возникновения нового прикрепления и степень регенерации кости варьируют в зависимости от особенностей дефекта

Статистика, особливості онкопедіатрії.

За рік на території України захворюваність злоякісними новоутвореннями становить 1000 дітей. Злоякісні пухлини щелепно-лицевої ділянки у дітей складають 10% всіх пухлин цієї локалізації. Вони розвиваються переважно в періоди швидкого росту обличчя — від З до 4 та від 7 до 11 років.