Мы всегда на пульсе вашего стоматологического здоровья


    Услуги Статьи Вопросы
LiveZilla Live Help


Двосторонні анкілози СНЩС.

Скарги.

Батьків на наявність деформації нижньої третини обличчя у дитини, неможливість відкривання рота, утруднене харчування, порушення дихання та хропіння у ві сні.

Клініка.

Обличчя у дитини має вигляд "пташиного" (внаслідок різкого недорозвитку нижньої третини обличчя). Прикус відкритий, дистальний. Відкривання рота різко обмежене (до щілиноподібного). В порожнині рота множинний карієс, запалення слизової оболонки ясен, віялоподібне розположення зубів верхньої щелепи. Пальпаторно рухливість голівок СНЩС не виявляється. Рентгенологічно при двобічному кістковому анкілозі патогномонічною ознакою захворювання часткова або повна відсутність суглобної щілини та мають кісткової тканини, яка поєднує в один конгломерат суглобний відросток в скроневу кістку. Розміри гілок та тіла нижньої щелепи зменшені, спостерігається двосторонній симптом шпори в ділянках кутів, вінцеві відростки збільшені по ширині (в 2—2,5 рази).

Як провило загальні зміни в організмі і їж самі, що і при однобічному анкілозі СНЩС, але більш виражені. Нерідко, внаслідок перенесеного с ептичного стану, у дитини можуть розвитись анкілози у інших суглобах - частіше у тазо-стегновому. Діагноз двосnороннього анаілозу встановлюють на підставі вищеописаних скарг та симптомів.

Диференційна діагностика двосторонніх анкілозі в повинна проводитися з вторинними деформуючими артрозами (ВДА), які клінічно відрізняються від анкілозів, ступінню відкривання рота, яке при ВДА не таке обмежене.Рентгенологічно при ВДА виявляється деформована голівка суглобового паростка, звужена та здеформована суглобова щілина.

Система Orphus

Другие статьи

Ультразвуковой силовой генератор создан, чтобы заменить все вращающиеся инструменты?

Основное, за что критикуют уль­тразвуковую хирургию, это то, что она требует больше времени. В ре­зультате, при удлинении времени хирургических операций снижает­ся ежедневная «пропускная способ­ность».

Аспирационная пневмония. Воспалительные заболевания челюстню-лицевой области.

Аспирационная пневмония — воспаление легких, возникающее в результате аспирации зуба, части протеза, оттискной массы и других инородных тел, биологических жидкостей (слюна, кровь), рвотных масс, гнойного отделяемого из ран челюстно-лицевой области у раненых и оперированных больных.

Нейрофіброматоз, хвороба Реклінгаузена. Діагностика, методи лікування.

Діагностика нейрофіброматозу базується на скаргах, клінічних даних та даних рентгенографії. Усі рентгенознаки, що супроводжують хворобу Реклінгаузена можна поділити на три групи.

Логопедична допомога дітям з вродженими незрощеннями піднебіння.

Мета передопераційних занять логопеда з дітьми — не допускати утворення компенсаторних патологічних навичок. Необхідно також підготувати піднебінну завісу до піднебінно-глоткового змикання після операції, закріпити м'язові тканини глотки, піднебіння.

Лікування гемангіоми.

Лікування. Для лікування гемангіом застосовують різні способи терапії в залежності від форми, розміру, локалізації пухлини та віку дитини: промивання гемангіоми склерозуючими речовинами (введення різних хімічних речовин, соляна, сірчаста, саліцилова, азотна, оцтова, молочна кислоти, 15- 20%, розчин 1,5 хлористого заліза, 70%-50% етиловий спирт,

Остеомиелит челюстей. Воспалительные заболевания челюстню-лицевой области.

Остеомиелит челюстей. По локализации входных ворот и путям проникновения инфекции различают гематогенный, одонтогенный, травматический и туберкулезный остеомиелит.